Kas ir EcoPure Homes sērija.

  • „EcoPure HomesTM” koka karkasa paneļu nesošās konstrukcijas tiek veidotas egles dēļiem, kuri tiek sastiprināti drošā konstrukcijā ar būvkalumu palīdzību. Pirms iebūvēšanas konstrukcijā materiāli tiek rūpīgi pārbaudīti ( sausums, zarainība u.c.) , kaut arī tie jau ir sertificēti ar CE marķējumu un atbilst C18-C24 klasei pēc EURONORM 5 (vai T-1 pēc Norvēģijas standarta), kalibrēti materiāli, kuru mitrums nedrīkst pārsniegt 18%. Uzņēmums strādā ar T-1 standarta kokmateriāliem.
  • Pēc nesošā karkasa izgatavošanas tas tiek apšūts ar OSB 3 plāksni vai ekoloģiskākām plāksnēm (piemēram, vēja reģipsi), pēc klienta vēlmēm. Apšuvumus galvenokārt izmanto, lai nodrošinātu pretestību garenvirziena deformācijai un stingumu karkasa konstrukcijai. Koksnes karkasu konstrukcijai apšuvuma paneļus izmanto karkasa ārējai daļai, kur to funkcija ir veidot ēkas sākotnējo sauso apvalku, kā arī aptvert un aizsargāt visas izolācijas celtniecības darbu laikā. Pastāvīgu aizsardzību laika apstākļu maiņai nodrošina ārpuses apšuvums.
  • Par siltumizolācijas materiālu „EcoPure HomesTM” koka karkasa paneļos kalpo minerālvate, ekovate, koka vate vai kaņepju vate. Kā pretvēja kārta šeit tiek izmantotas koksnes plātnes vai pretvēja membrānas. Pēc siltumizolācijas ievietošanas konstrukcijā tai tiek pārklāta tvaika izolācijas barjera. Plēve stabilizēta pret dabīgo novecojumu un ultraviolēto starojuma iedarbibu. Tvaika izolācijas plēves nepieciešamas, lai aizsargātu siltumizolācijas slāni no ūdens tvaiku piekļūšanas, kas rodas no iekštelpām cilvēku sadzīviskās darbības rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas un grīdu mazgāšana). Pareiza tvaika izolācijas plēvju pielietošana palīdz ietaupīt uz vidēji lielas mājas apkures rēķina apmēram 9% gadā.
  • Pēc tvaika barjeras ierīkošanas tiek uzklāts papildus šķērslatojums komunikācijām un aizpildīts ar vēl vienu siltumizolācijas slāni, kas padara neiespējamu jebkādu „aukstuma tiltu” rašanos. Šajā slānī tiek ierīkota elektroinstalācija, signalizācijas vadi, interneta un telefona vadi u.c., tādējādi nebojājot ierīkoto tvaika barjeru, dodot papildus siltumizolāciju un tiek panākts labs skaņas izolācijas efekts.Pēc karkasa konstrukciju montāžas tiek veikti konstrukciju blīvējuma darbi. Blīvējuma stabilitāti nodrošina kvalitatīvas SIGA lentas un celtnieku profesionalitāte un rūpīgums.
  • Pie šķērslatojuma tiek piestiprinātas iekšējās apdares loksnes, uz kurām, jau pēc montāžas objektā tiek uzstrādāti iekšējās apdares materiāli . Koka karkasa paneļus izgatavojam atbilstoši klienta vēlmēm un būvnormatīviem.
  • Pēc siltumizolācijas īpašībām mūsu ražotie paneļi nodrošina siltumvadāmības koeficientu līdz pat U=0,1 W/m2K. No šādiem paneļiem var uzbūvēt ēkas ar gada energopatēriņu apkurei ne lielāku kā 15 kW/m2/gadā. Tas nozīmē, ka apkurei jūs izlietojat ne vairāk kā 1,5 litrus dīzeļdegvielas uz 1m2 grīdas kvadrātmetra gadā. Sīkāk par šādām mājām sadaļā: “pasīvās” mājas.

Atbildēt