Koka karkasa mājas būvniecības priekšrocības.

  • Būvniecības priekšrocības – Pateicoties modernajai, efektīvajai koka karkasa māju būvniecības tehnoloģijai, šīs mājas iespējams uzcelt ļoti īsā laikā. Vidējais koka karkasa mājas uzbūvēšanas laiks ir aptuveni divi mēneši. To būvniecība ir gan ātra, gan skaidri paredzama termiņu ziņā, gan iespējama jebkurā gada periodā, gan arī pieejama dažādās nomaļās vietās – koka karkasa māju ceļš no idejas līdz realizācijai ir daudz ātrāks un ērtāks nekā mājām, kas tiek celtas no citiem būvniecības materiāliem. Koka karkasa mājas būvniecība ilgst tikai 2 mēnešus.Koka karkasa māju būvniecības tehnoloģija nodrošina vairākas būtiskas priekšrocības:
  • BŪVNIECĪBAS ĀTRUMS – Ātruma priekšrocības koka karkasa māju celtniecībā nodrošina vairāki faktori. Pirmkārt, pats tehnoloģiskais process. Jau paralēli būvniecības vietā uzsāktiem sagatavošanās cikla darbiem rūpnīcā tiek atsevišķi izgatavoti ūdensdrošie koka karkasa paneļi, kurus pēc tam būvlaukumā samontē kopā nieka 3-5 dienās. Pēc tam pārējie, gan iekšējie, gan ārējie apdares darbi var turpināties, neatkarīgi no tā, vai ārā spīd saule vai līst lietus. Tas, ka koka karkasa māju gadījumā iekšdarbi notiek jau uzreiz, paralēli āra darbiem, nevis kā atsevišķs etaps būvniecības pēdējā fāzē, kā tas ir ar mūra ēkām, krietni saīsina nepieciešamo būvniecības laiku. Laika ietaupījums attiecībā pret mūra ēku būvniecību rodas arī no tā, ka koka karkasa māju celtniecībā izmantotajiem materiāliem nav nepieciešams žūšanas process. Koka karkasa mājas var būvēt arī ziemā
  • BŪVNIECĪBAS PROGNOZĒJAMĪBA – Koka karkasa māju būvniecību var veikt ļoti dažādos laika apstākļos, turklāt arī visos gadalaikos – ziemu ieskaitot. Tā kā laika apstākļi koka karkasa māju būvniecību praktiski neietekmē, šo māju būvniecības laiks ir precīzi iepriekš nosakāms, šeit krietni samazinās neparedzētas būvniecības kavēšanās, nenoteiktības risks.
  • BŪVNIECĪBAS PIEEJAMĪBA – Koka karkasa mājas ir iespējams celt grūti pieejamās vietās, jo tās tiek būvētas no daudzām atsevišķi izgatavotām mazākām sastāvdaļām, kuras iespējams aizvest tur, kur mūra ēkām nepieciešamos masīvos elementus būtu daudz sarežģītāk nogādāt, kas atkal sadārdzinātu visu būvniecības procesu. Turklāt koka karkasa mājas ir pieejamāka izvēle vietās, kur ir sarežģītāki ģeoloģiskie apstākļi – tās ir mazāk prasīgas pret grunts izturību, jo pēc svara ir vieglākas nekā mūra ēkas. Rezumējot sacīto: ja esat izlēmis uzcelt sev privātmāju, tad koka karkasa māja ir Jūsu visātrākā un pieejamākā izvēle – tās iespējams uzbūvēt, kur un kad vien Jūs vēlaties.

Atbildēt